Живописни Перформанси 27151Б

Живописни Перформанси 27151Б

Во магацинот.
DEN 1679.20
Тековен:

Оваа Живописна Изведба директно Спојување На Цревото За Интеркулер има внатрешен дијаметар од 3 инчи. Изработен е од силикон засилен со 4 слоја и доаѓа во црно. Живописни Перформанси 27151б Црево Спојување Дополнителни Карактеристики Боја : Сина. Заврши : Сјај.

Параметри на производот

Стоката во категоријата