КАРОЛИНИ Богатства АМБ1043ГФ Сибирски Хаски Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

КАРОЛИНИ Богатства АМБ1043ГФ Сибирски Хаски Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

Во магацинот.
DEN 143.68
Тековен:

КАРОЛИНИ Богатства АМБ1043ГФ Сибирски Хаски Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Сибирски Хаски Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела на Сибирски Хаски. Одличен подарок за сопственик на Сибирски Хаски. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Штандот за градина се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за Достапен Врв На Столбот на Ракавот за гледање за да одговара на кој било стандарден држач за знаме со големина на градина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата