Iphone X Iphone Xs Хард Стакло Дизајн Tpu Случај Со Црн Мермер

Iphone X Iphone Xs Хард Стакло Дизајн Tpu Случај Со Црн Мермер

Во магацинот.
DEN 159.84
Тековен:

Епл епл iphone x дизајн случаи. Дизајн За Поддршка на калено Стакло : Вграденото Калено Стакло го задржува чувството на стакло на уредот.Двослојна заштита изработена од Цврста Рамка НА ТПУ и тело од поликарбонатна обвивка + Поддршка Од Калено Стакло.Целосна Заштита : Повисока Од уредот за заштита на предниот екран и задната камера. Овој iphone x/iphone xs тврдо стакло дизајн tpu случај со црн мермер е одличен дизајн случаи точка на царинење цена под 1 10 не можеш да пропуштиш. Епл епл iphone x дизајн случаи. Дизајн Случај.

Параметри на производот

Стоката во категоријата