Женски Чевли За Снег Плус Кадифени Рамни Чизми Чизми Со Врвки Топли Чизми Доказ За Тркалезна Вода Чувајте ги женските чизми, Црни

Женски Чевли За Снег Плус Кадифени Рамни Чизми Чизми Со Врвки Топли Чизми Доказ За Тркалезна Вода Чувајте ги женските чизми,

Во магацинот.
DEN 767.84
Тековен:

Зголемете Високо : НЕ. Единствен Материјал : Гума. Метод На Затворање : Врзување. Пета Висок Стил : Рамен. Сезона : Пролет, Aut, Зима. Висина на платформата : 2,5 см/0,98". должина : НЕ. Ве молиме кажете ни што е можно повеќе за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Влошка Материјал : СТП. Стил На Пети : Круг. Горниот Материјал : СТП. Материјал : Краток Кадифен. Чевли Пета Висока : 4см/1.57". Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Одмор. обем : НЕ. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Стил : Секојдневен,Моден. Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). Пол : Жени/Девојкиголемина шема : . Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5-9см/3.4-3.5"Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 СМ/9,7" нога широк : 9-9,5 см/3,5-3,7"големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9,8" Нога Широк : 9,5 см/3,7"Големина : 41 сад : 9 велика британија : 6,5 Еу : 39,5 ЦН : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10см/3,7-3,9"големина : 42 сад : 9,5 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 должина на стапалото : 26см/10,2" ШИРОК СТАПАЛО : 10см/3,9" Сезона : пролет,aut, зима женски високи снежни чизми снежни чизми женска големина 6. Влошка Материјал : СТП Чизми За Жени Снег Чизми Вегански Чизми Снег Жени. Пол : Жени/Девојка Име Бренд Чизми Жените Жени Снег Чорапи Подигање. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Изолирани Снежни Чизми Жени На Подигање Потопло. Пета Висок Стил : Рамен Зимски Снег Подигање Жени Чизми Големина 10.

Параметри на производот

Стоката во категоријата