Wofedyo Бебе Најважен Девојки Принцеза Чевли Сандала Цвет Чевли Шупливи Цвет Чевли Сандали Мека Единствена Принцеза Сандали Бебе Чевли

Wofedyo Бебе Најважен Девојки Принцеза Чевли Сандала Цвет Чевли Шупливи Цвет Чевли Сандали Мека Единствена Принцеза Сандали

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Големина : 27 Должина На Влошката : 16см/6.09 " Соодветна Возраст : 5.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.5 Погоден За : Дете . Големина : 30 Влошка Должина : 18см/7.30 " Соодветна Возраст : 3,5 Години Соодветна Возраст За : 4 ГОДИНИ ЕУ : 26 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8,5 САД : 9,5 Погоден за : Мало Дете . Големина : 31 Должина На Влошката : 18,5 см/7,28 " Соодветна Возраст : 6 Години Соодветна Возраст За : 7 ГОДИНИ ЕУ : 30 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 11,5 САД : 12,5 Погоден за : Мало Дете . Девојките чевли за принцези со гумени ѓонови што не се лизгаат се флексибилни за да им помогнат на вашите стапала да избегнат газење по карпи и камења, а удобната ткаенина прави да се чувствувате помалку уморни кога одите надвор.12 " Соодветна Возраст : 12 Месеци Соодветна Возраст За : 15 Месеци ЕУ : 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 6 Погоден за : Новороденче .51 " Соодветна Возраст : 18 Месеци Соодветна Возраст За : 24 Месеци ЕУ : 23 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 САД : 7 Погоден за : Мало Дете . Големина : 36 Должина На Влошка : 21,5 см/8,46" Соодветна Возраст : 10,5 Години Соодветна Возраст ЗА : 11 ГОДИНИ ЕУ : 33,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1,5 САД : 2,5 Погоден За : Големи Деца Девојки Чевли За Принцеза Сандалски Цветни Чевли Шупливи Цветни Чевли Сандали Мек Ѓон Принцеза Сандали Карактеристики : Горниот материјал е вештачка кожанадворниот слој на ткаенина за истегнување што дише е изработен од СТП, а еластичниот и мекиот внатрешен слој е направен меки, дише и Удобни чевли за девојки.Големина : 21 Должина На Влошката : 13см/5. Големина : 25 Влошка Должина : 15см/5.5 Години Соодветна Возраст За : 6 ГОДИНИ ЕУ : 29 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 11 САД : 12 Погоден за : Мало Дете . Единствено Гумено Затворање се лизга на повеќенаменските чевли На Девојчињата се одлични за мали деца, пешачење, трчање и други спортови во затворени простории и на отворено. Големина : 24 Должина На Влошката : 14,5 см/5,71 " Соодветна Возраст : 2 Години Соодветна Возраст ЗА : 2,5 ГОДИНИ ЕУ : 23,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 8 Погоден за : Мало Дете . Мерење На Големината Не Заборавајте да ги измерите стапалата на вашето бебе пред да го купите овој бебешки чевел, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела со големини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата