Ауфмер Плус Големина Клиренс Дуксери Со Качулка Со Графика Промаши Дебел Дуксер Од Руно Божиќен Принт Кадифе Топла Долна Облека

Ауфмер Плус Големина Клиренс Дуксери Со Качулка Со Графика Промаши Дебел Дуксер Од Руно Божиќен Принт Кадифе Топла Долна Облека

Во магацинот.
DEN 559.84
Тековен:

Женски Дебел Руно Дуксер Божиќен Принт Кадифе Топла Долна Облека Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење,,. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Aut,Зима Пол : Женски Повод : Дома,Дневен Материјал : Памучен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Долги Ракави Јака : О-Вратот Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат Или Линија Сува што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Врвови Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Рамената должина НА Ракавот ХХХЛ 14 18 44 117см/46.06" 46,5 См/18,31" 45см/17,72" 75см/29,53" 62см/24,41" Големина : Хххл сад : 14 Велика Британија : 18 еу : 44 биста : 117см/46,06" РАМО : 46,5 СМ/18,31" Рамо : 45см/17,72" должина : 75см/29,53" ракав должина : 62см/24.41" Машинско Перење Ладно, Само Белило Без Хлор, Кога Е Потребно, Закачете Суво, Ладно Железо На Задната Страна Или Суво Чистење. ? ●ЕКСКЛУЗИВНА ПРЕМИЕР ПРОДАЖБА - ЗАВРШУВА НАСКОРО! Направете го секој празник незаборавен! Искористете ги најдобрите зделки во сезоната со нашите најниски цени во сезоната пред да истече времето!. ? ●УДОБНА ТКАЕНИНА за ИСТЕГНУВАЊЕ _ Божиќни Џемпери / кошули / фустан / панталони за мажи и жени со Мазно истегнување лесна, флексибилна технологија на ткаенина за движење без напор!. ? Путер меко! нашите машки / женски хавајски кошули и џемпери и фустани и панталони се направени со перница-мека, хипер-удобна ткаенина која обезбедува лесно вклопување и чувство за да ве одржува ладни!. ? ®РАЗНОВРСНО МОДЕРНО ВКЛОПУВАЊЕ. празнични Хавајски кошули / џемпери / фустан / панталони скроен крој за стилско, носење-секое вклопување. ? ●Отпорен на БРЧКИ е Направен Со остро плетење, Нашата Божиќна хавајска кошула / џемпери / фустан / панталони лесно се пере и секогаш е подготвена за одење!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата