Добро Ткаени 5' 7 ' Сива И Слонова Коска Апстрактен Надворешен Килим

Добро Ткаени 5' 7 ' Сива И Слонова Коска Апстрактен Надворешен Килим

Во магацинот.
DEN 799.84
Тековен:

Богато текстурираните, топло обоени килими Во Колекцијата Мило испуштаат органска топлина. Користени во затворени простории или надвор, тие подигнуваат бохо-шик или стил на фарма. Се препорачува употреба на тепих за продолжување на животот на вашиот килим и спречување на менување и лизгање. Предивото е отпорно на дамки и избледување и лесно се чисти како и да се исклучи, што ја прави оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворени простории и надвор. Внатрешен/надворешен килим. Ткаени од полипропиленско предиво. Рустикален племенски стилови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата