Оклахома Сити Тандер Нба Метална Ознака Регистарска Табличка

Оклахома Сити Тандер Нба Метална Ознака Регистарска Табличка

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Оклахома Сити Тандер Нба Метална Ознака Регистарска Табличка официјално лиценцирани производи од рико. Материјали со висок степен што се користат за изработка на целата опрема во рико. Не го изневерувај твојот тим, пушти го со рико. Мери 12-Инчен на 6-Инчен; висококвалитетен метал. Врежана за автентично чувство. Претходно дупчат дупки за лесно монтирање.Произведени Од Рико Индустрии Оклахома Сити Гром Нба Метална Ознака Регистарска Табличка високо квалитетен материјали. Мери 12 инчи на 6 Инчи. Претходно дупчат дупки за лесно монтирање. Врежана за автентично чувство. Официјално лиценциран производ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата