Овошје На Разбој Машки Памучни Истегнувачки Боксерски Гаќички, Пакет, Големини С-3ХЛ

Овошје На Разбој Машки Памучни Истегнувачки Боксерски Гаќички, Пакет, Големини С-3ХЛ

Во магацинот.
DEN 303.68
Тековен:

Разновидноста е клучна со Нашиот Плод на Боксерските гаќички За истегнување На Памук Разбој. Не само што се одлични за секојдневно носење, туку се идеални за некој што води повеќе активен животен стил. Овие машки боксерски кратки имаат супер мека прстенеста ткаенина со истегнување за целодневно движење, така што останувате удобни во текот на денот. Кулзонската мува беше дизајнирана за зголемена вентилација и дополнително истегнување со спандекс. Горди сме на напорната работа што ја вложуваме во вклопувањето на секој производ, поради што го поддржуваме секое купување со Нашата Најдобра Гаранција за Вклопување. 7 Пакет. Машки боксерски гаќи. Супер мек прстен се врти ткаенина со истегнување за целодневно движење. Кулзонска мува за зголемена вентилација и дополнително истегнување со спандекс. Фокусот на задниот панел се протега за зголемена леснотија на движење. Нозете се закопчани во круг без иритација. Гусет за дополнителен опсег на движење. Цврсти Тела : 95% Памук/5% Спандекс Тело Хедер 57% Памук/ 38% Полиестер/ 5% Спандекс, Мува Со Кои Се Соочува : 91% Памук/ 5% Полиестер/ 4% Спандекс мрежа. Увезени. Машина за перење. Овошје На Разбој Ставка Бр. CS7 B1 AM.

Параметри на производот

Стоката во категоријата