Викерман 7.5 Вештачка' Рѓа Зелена Еихорнија Сочна, по Торба

Викерман 7.5 Вештачка' Рѓа Зелена Еихорнија Сочна, по Торба

Во магацинот.
DEN 233.28
Тековен:

Викерман 7.5 "Вештачки' Рѓа Зелена Еихорнија Сочни 6 Пакет. Вклучува 6 парчиња по пакување. Димензиите На Спреј Еихорнија се 7,5 "H x 5" W x 5 " D секој. Пластични 90%, Жица 10% БУЈНА ЗЕЛЕНИЛО што одговара на сите декор. Вештачките спрејови ќе додадат добредојдено чувство во секоја просторија во вашиот дом или канцеларија. Мерење 7,5 "H x 5"W x 5" D. КОМПЛЕМЕНТАРЕН ДИЗАЈН-дополнете го вашиот декор за цветни аранжмани со издржлив пвц сочен спреј за растенија. 6 парчиња продадени по пакување. ПРЕМИУМ РЕАЛЕН ДЕКОР - со живописни бои И текстури вештачките растенија Викерман се внимателно дизајнирани да ја доловат вистинската убавина на секое растение во вештачки долготраен дизајн. ЛЕСЕН ЗА НЕГА-БЕЗ ОДРЖУВАЊЕ. Викерман вештачките растенија бараат нула одржување. Додадете ја убавината на бујните растенија без грижа и наводнување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата