Храбар Посилен Сакан Семеен Инспиративен Дизајн НА Зборови XXL Врамена Giclee Текстурирана Уметност Од Дафне Полсели

Храбар Посилен Сакан Семеен Инспиративен Дизајн НА Зборови XXL Врамена Giclee Текстурирана Уметност Од Дафне Полсели

Во магацинот.
DEN 911.84
Тековен:

Храбар Посилен Сакан Семеен Инспиративен Дизајн НА Зборови XXL Врамена Giclee Текстурирана Уметност од дафне Полсели домашниот декор е изработен со најголемо внимание и грижа во различни медиуми и големини за да биде погоден за различни простори. Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли."Започнуваме со литографија на гикли поставена на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. ДИМЕНЗИИ : 24 Должина х 1.5 Длабочина х 30 Висина Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. ПОДГОТВЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ-Префабрикуван за закачување со кој било клинец, завртка или друг основен хардвер за закачување на ѕид. Дизајн На Уметникот Дафне Полсели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата