Микајла Алуминиум Овален Акцент Табела-Материјал: Метал

Микајла Алуминиум Овален Акцент Табела-Материјал: Метал

Во магацинот.
DEN 639.84
Тековен:

Елегантна и разноврсна, оваа современа мала тркалезна маса за акцент е добро прилагодена за речиси секој простор. Оваа табела може да се пофали со полиран алуминиумски врв со база на алуминиумски статив. Микајла Алуминиум Овални Акцент Маса.

Параметри на производот

Стоката во категоријата