Елегантни Дизајни Домашно Дрво Држач За Пошта Пошта Бело Сценарио-Сиво

Елегантни Дизајни Домашно Дрво Држач За Пошта Пошта Бело Сценарио-Сиво

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : овој организатор на пошта/кутија за складирање е совршен за чување букви, датотеки и документи со стандардна големина. Севкупни мерки на производот : Л : 11,75 "х В : 5,87" х 5,75 " и тежи 1,59 фунти. Ова ќе биде прекрасен додаток за да седите на вашиот шалтер, биро или маса, додека го расипувате и организирате вашиот простор и организирате вашата пошта и документи. СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : овој организатор на пошта/кутија за складирање е совршен за чување букви, датотеки и документи со стандардна големина.Оваа корпа за пошта со отворен слот ја комбинира едноставноста на организаторот на дрвена поштенска кутија, со малку акцент на декор во вашиот дом и/или канцелариски простор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата