- ЛИНИЈА ПОДАРОК ООД. ДРВЕН СНЕШКО СО СТАТУА НА МЕТЛА

- ЛИНИЈА ПОДАРОК ООД. ДРВЕН СНЕШКО СО СТАТУА НА МЕТЛА

Во магацинот.
DEN 411.52
Тековен:

Додадете класично Чувство За Божиќ во вашиот празничен декор со овој шармантен Дрвен Снешко со Преголема Фигурина Со Метла. Со метлата во раката, тој е подготвен да ја избрише секоја снежна патека за да ги пречека пријателите и семејството во вашиот дом. Овој уникатно изработен снешко додава детали и шарм во секој дом или градина. Населено Дрво. Одлично за декор за одмор. Тема : Божиќ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата