Роки Начин Они Рачно Изработени Фрли Перница

Роки Начин Они Рачно Изработени Фрли Перница

Во магацинот.
DEN 500.64
Тековен:

Трансформирајте го вашиот простор со оваа модерна перница за акцент на животински мотив од оникс. Предната ткаенина на оваа богата декоративна перница е мешавина од вискоза, памук и лен во црни и крем бои; Потекло : Боја На Задната ткаенина Во Италија : црн Невидлив патент за вметнување Перница со скроен изглед : Надолу Алтернативен Полифил (вклучен) Достапен во различни големини, едностран или двостран. * Рачно изработена Во САД* * Хипоалергична Алтернативна Полифил * Содржина На Ткаенина : 54%Вискоза/32%Памук/14% Лен * Боја : Црна, Крем * Големина : Двострана 26" х 26" Карпест Пат Оникс Рачно Изработена Перница За Фрлање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата