Перлер Ноќта На Вештерките Опседната Куќа Сплотена Мушка Комплет, 10

Перлер Ноќта На Вештерките Опседната Куќа Сплотена Мушка Комплет, 10

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Оваа плашлива тродимензионална куќа Од Перлер прави одличен семеен проект за Ноќта на Вештерките. Во прилог на опседната куќа, ќе направите духови, тиква, вештерка, гробишта и многу повеќе. Користете ги вклучените обрасци за да создадете рамни споени форми на мушка што се спојуваат за да го формираат овој уникатен дисплеј. Дадени се детални илустрирани упатства. Штипки и хартија за пеглање се еднократно. Мониста со осигурувачи перлер се одлични за промовирање вештини како што се координација рака-око, препознавање на бои, основна математика и броење, фини моторни вештини и имагинативна игра. За возраст од 6 и повеќе години; потребно е некое собрание за возрасни. Перлер Ноќта На Вештерките Опседната Куќа Сплотен Комплет За Мушка, 10.006 парчиња : Содржи 10000 монистра, 2 штипки, хартија за пеглање, 2 листови со шаблони со детални упатства и пинцети. Создадете 3-димензионална опседната куќа полна со духови, гробишта, вештерки, тиква и многу повеќе. >Мониста изработена од лдпе, пластика за храна без штетни хемикалии. Возраст 6 некои возрасни собранието бара>.

Параметри на производот

Стоката во категоријата