Смед Рециклиран Прицврстувач Папки Со Датотеки Писмо - 1 2 11 Големина На Листот - 2к Прицврстувач-Јазиче Сече-Топ Локација На Јазичето - Избрана Позиција На Јазичето-п

Смед Рециклиран Прицврстувач Папки Со Датотеки Писмо - 1 2 11 Големина На Листот - 2к Прицврстувач-Јазиче Сече-Топ Локација

Во магацинот.
DEN 207.84
Тековен:

Рециклираните папки за прицврстување се идеален начин за еколошката канцеларија да ги чува вредните хартии безбедни и поделени. Користете ги двата прицврстувачи за прицврстување во стилот К по папка за да ги чувате најновите документи одозгора или да поднесувате нарачки за купување од едната страна и фактури од другата страна. 2 " прицврстувачите се во позиции Број 1 и 3. Засиленото двослојно јазиче обезбедува дополнителна издржливост на местото на најголемо абење. Јазичињата се 1/3 исечени во различни позиции. Папките се постигнати за 3/4" проширување и изработени од 11 поени, акции без киселина. Повеќе Од Производителот Тип На Производ - Папка За Прицврстување. Големина на лист - 8 1/2" Ширина х 11 " Должина. Прицврстувач Тип-2К. Еколошки-Да. Табот Сече-1/3. Позиција На Јазичето-Врвот. Големина-Писмо. Број На Сврзувачки Елементи-2. Папка Материјал-11 пт. Позиција На Јазичето-Избрана Позиција. Земја На Потекло - Сад. Број На Плис-2. Рециклирани-Да. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-100% Хартија%. Висина - 9 1/2". Ширина - 11 5/8". Бои-Зелена. Карактеристики-Издржлив. Производител-Производствена Компанија Смед. Производителот Дел Број-12141. Производителот Веб Адреса-http : // . Тежина приближна-1,49 мл. Зелен Индикатор-Ј.

Параметри на производот

Стоката во категоријата