Викерман Црвено Мини Светло На Зелена Жица, 23 ' Божиќно Светло Влакно

Викерман Црвено Мини Светло На Зелена Жица, 23 ' Божиќно Светло Влакно

Во магацинот.
DEN 270.40
Тековен:

Викерман 23 ' Долг Црвен Божиќ Мини Светлина Во собата. Осветлете ги празниците со овој светлосен сет со 50 Црвени Мини Светла со Блескаво Светло На Зелена Жица, Заклучување На Светилката, 5,5" Растојание на сијалицата, тоа е одобрено ОД УЛ и има можност да се поврзе со други комплети. Поли Торба со заглавие картичка. Викерман 50 Црвено Мини Светло На Зелена Жица, 23 ' Божиќно Светло Влакно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата