Примарно Злато Карат Бело Злато обетки со обрач исечени Со Дијаманти

Примарно Злато Карат Бело Злато обетки со обрач исечени Со Дијаманти

Во магацинот.
DEN 9599.52
Тековен:

Покажете го вашиот беспрекорен моден вкус носејќи ги овие прекрасни обетки со обрач. Овие 10 каратни обетки од бело злато имаат детали со дијаманти за елегантен сјај. Со затворачи за жица и спојка овие обетки сигурно ќе го подобрат вашиот секојдневен стил.Метална Тежина : 1,43 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Обрач Со Шарки Накит Финиш : Дијамант-секач : женско затворање : Седло Метал : Златно Карат : 10 Каратметална Боја : Бело Димензии : 14мм х 16,75 мм, 4мм дебелина полуцврста Вашата ставка пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел лак, совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Турција 10кт Бело Злато Полирани И Обетки Со Обрач Исечени Со Дијаманти : Изработени во 10кт жолто злато5, 3мм ширина дијамантски исечени завршни обетки со бекхоп.

Параметри на производот

Стоката во категоријата