Лесно Улица Јасмин Сандали

Лесно Улица Јасмин Сандали

Во магацинот.
DEN 223.84
Тековен:

Суштински паметен главен производ за вашата летна гардероба, Јасмин по Лесна Улица е пријатен за окото и нозете. Горниот се одликува со ткаен дизајн со повеќе ленти, прилагодлив ремен за грб со закопчана прашка и гор што се протега за совршено вклопување. Сите на добро обложен занаетчиски чорап и лесен надворешен ѓон. 1 " клин пета. Великодушно обложена влошка што ја амортизира ногата. лесен и флексибилен надворешен ѓон. Заоблен отворен прст. Истегнете се за вклопување и удобност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата