Божиќ Англиски Кокер Шпаниел Црн Тен Кујна Пешкир

Божиќ Англиски Кокер Шпаниел Црн Тен Кујна Пешкир

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Кујна пешкир кој раса специфични кокер Спаниел уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќна Кујнска крпа. Оваа Кујнска Крпа е од колекцијата Божиќни Подароци И Дрво На Каролина. Кадифен велур кујнски пешкир е толку мек, толку кадифен, толку мазен вашите сетила ќе бидат преоптоварени. Стрижено полиестерско лице од микрофибер, се враќа на 100% памучни тери петелки . 2,3 килограми. по десетина. Рабовите се завршени со врзување. Машина за перење и сушење на тивок оган. Отпорен на бледнее и отпорен на дамки. Горната ткаенина станува уште помека многу помека по првото перење. Не Е потребно Пеглање. Оваа Кујнска Крпа е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Повеќенаменска декоративна кујнска крпа со кадифен полиестерски горен слој и памучен слој од јамка одоздола. Уметничкото дело на крпата е обоено во ткаенината, а кадифениот пешкир е широк приближно 15 инчи и 25 инчи во должина. Користете го мекиот слој на плух на горната страна на крпата за полирање садови и чаши до пенлива завршница. Откако ќе се измие крпата, ќе стане кадифен и помек на допир. Користете ја долната памучна јамка бела ткаенина на дното за да ги исушите садовите и чашите. Пешкирот се увезува и печати во Соединетите држави. Горната ткаенина е топлина и ќе дојде испорачана во срамнети со земја. Откако пешкирот ќе се измие во вашата редовна машина за перење, пешкирот ќе биде кадифен, мек и многу помек на допир. Кокер Спаниел подароци, кокер Спаниел колекционерски предмети, Божиќни подароци и колекционерски предмети.

Параметри на производот

Стоката во категоријата