Суета Фер Женска Целосна Фигура Убавина Назад Беспрекорно Измазнување Долна Жица Градник, Стил 76345

Суета Фер Женска Целосна Фигура Убавина Назад Беспрекорно Измазнување Долна Жица Градник, Стил 76345

Во магацинот.
DEN 271.04
Тековен:

Суетата Фер Убавина Назад целосна фигура долна жица градник е крајната во измазнување. Мекиот беспрекорен дизајн на грбот обезбедува мазнење на грбот со сигурно без возење. Лесно обложените чаши обезбедуваат скромност и одлична форма за мазен изглед под облеката. Мазна. чашите без шевови обезбедуваат слобода да носат најсоодветна облека. Потпис кадифен наредени. предните прилагодливи ремени се поставени поблиску еден до друг во задниот дел за да се осигураат дека ќе победат?т се лизга надвор. Суета Фер Женска Целосна Фигура Убавина Назад Беспрекорно Измазнување Долна Жица Градник Стил 76345 : Целосна Фигура беспрекорна назад мазнење долна жица градник За жени. Мекиот беспрекорен дизајн на грбот обезбедува мазнење на грбот. Лесно наредени чаши. Безбедно без возење. Одлична форма за мазен изглед под облеката. Кадифен наредени предни прилагодливи ремени. Затворање на кука и очи : . 3 куки високи со 3 поставки за прилагодување за големини 40-44Б. 36-42С. 36-38Д. 36ДД. 4 куки високи со 3 поставки за прилагодување ЗА големини 44С. 40-44Д. 38-44ДД/ДДД. Достапни големини : 36-44С/Д/ДД. Прилагодено : 90% Најлон 10% Спандекс Жакард : 82% Најлон 18% Спандекс. Суета Фер Точка Бр.76345.

Параметри на производот

Стоката во категоријата