Ханес Девојки Тенкови, Ками Тенкови Со Полица Градник Вредност Големини-14 16

Ханес Девојки Тенкови, Ками Тенкови Со Полица Градник Вредност Големини-14 16

Во магацинот.
DEN 351.68
Тековен:

Раширениот Дрес На Девојките На Ханес Ками Со Градник На Полица Е Неопходен За Топло ВремеСамостојно И Како Лесен Прв Слој. Мек Раширен Памук/Спандекс Со Вграден Градник На Полица Со Прилагодливи Ремени. Исечено Деколте Без Ознаки Со Убаво Ширинг. Ханес Ками Тенкови Полица Градник . Вредност Пакет, 3-Пакет. Машинско перење со слични бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата