Костум за печатење на печатење на розови зебра за печатење на розови зебра

Костум за печатење на печатење на розови зебра за печатење на розови зебра

Во магацинот.
DEN 575.84
Тековен:

Направено со микрофлецен материјал што обезбедува пријатно завиткан кожурен кожурец. Пижамата на телото Кенди Ониси е совршена за возрасни кои сакаат да изгледаат уникатно и да се чувствуваат пријатно во исто време. Совршена ставка за да се залепите и да ве одржуваме удобни на следниот ден на дневникот. Затворање на поштенски патенти. Големи странични џебови. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата