Farberware Protek Фрижидер Термометар Во Sliver

Farberware Protek Фрижидер Термометар Во Sliver

Во магацинот.
DEN 751.84
Тековен:

Овој Термометар За Фрижидер Протек има лесно читливо лице за бирање и овозможува отчитување на температурата од различни точки во фрижидерот. Може да виси на решетка за лесно гледање или да седи на полица. Рачно миење со топла вода и благ детергент; исплакнете и исушете веднаш. Лесно за читање бирање. Виси на решетка или стои на полица. Земете отчитувања на температурата од различни точки во фрижидерот. Лесен за чување во кујната. Миење раце само. Основана пред повеќе од 100 години, Farberware отсекогаш се залагал за вредност, квалитет и издржливост. Не е ни чудо што тие се најпродаваниот бренд за прибор за јадење во Америка денес. Од ножеви и даски за сечење до оставата, чајната кујна и гаџетите, секоја ставка во семејството на производи Фарбер е дизајнирана имајќи ги предвид и е изградена според највисоките стандарди. Farberware нуди комплетна линија на алатки и гаџети, од класични до современи, за сите ваши задачи за подготовка на храна. Со сѐ, од комплет мерни лажици за прецизно готвење до екран за прскање што апсорбира мирис што ве штити од прскање и ароми за готвење, алатките и гаџетите За Прибор За Храна се дизајнирани да го направат готвењето пријатно и ефикасно. Доживотна Ограничена Гаранција предметите За Прибор Се гарантира дека ќе бидат ослободени од дефекти во материјалот и изработката. Секое парче за кое е откриено дека е неисправно при нормална употреба и грижа ќе се поправи или замени без полнење со исти предмети или ставка со еднаква или подобра вредност. За повеќе информации, ве молиме видете пакување или јавете се на 1-800-999-2811 за целосна гаранција информации. Farberware Protek Фрижидер Термометар Во Sliver : 5141020.

Параметри на производот

Стоката во категоријата