Машка Женска Патика Што Дише Мрежа Што Не Се Лизга Отпорна На Абење Спортски Лесни Модни Чевли За Пешачење Со Врвка

Машка Женска Патика Што Дише Мрежа Што Не Се Лизга Отпорна На Абење Спортски Лесни Модни Чевли За Пешачење Со Врвка

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Данто специјализираат во развојот и производството на чевли. Ние се стремиме да создадеме најстилски и удобни чевли за нашите клиенти. Секој пар од нашите чевли е внимателно изработен, со цел да ви обезбеди најудобно секој ден. За носење. Данто зимски чевли, вие не само што можете да уживате во топлината и удобноста во студената зима, туку и нека не ја изгубите модата. Чевлите за одење данто прифаќаат висококвалитетен горен дел, Кој е Водоотпорен, отпорен на прашина, отпорен на абење и отпорен на студ. Чевлите се направени од гумен надворешен ѓон, кој е постабилен, против лизгање и отпорен на абење и може флексибилно да се справи со разни терени на отворено. Чевлите данто се дизајнирани со врвки, кои не се лизгаат и модерни. Прилагодливи врвки за лесно вклучување и исклучување. ЧИЗМИТЕ данто се практичен и посебен подарок што можете да го испратите на пријателите, да испраќате најблиски или да испраќате најблиски. Тие ќе ја почувствуваат топлината на овој подарок. Уникатен дизајн и висок квалитет, оставете ги луѓето за кои се грижите да ја почувствуваат вашата грижа. ФУНКЦИЈА ОТПОРНА НА ВОДА : Горниот материјал со перформанси Отпорни на Вода може да спречи дождовница и снег во чевлите додека правите активности на отворено. КРАЈНА ВЛЕЧНА СИЛА и СТАБИЛНОСТ : Нашиот гумен надворешен ѓон го подобрува држењето и издржливоста на променлив и груб терен, а стеблото на вилушката обезбедува флексибилно, но стабилно движење. Системот За врзување Данто обезбедува прилагодливо, цврсто и сигурно вклопување. Надворешен Ѓон што не Се Лизга : има одлична отпорност на абење, отпорност на лизгање и отпорност на деформација. СОВРШЕН ЗА : Скијање, пешачење, шетање на кучето, пешачење, планинарење, кампување, секојдневно, работа, шопинг, возење, одмор. Овие зимски чевли за пешачење се исто така добар подарок за одмор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата