Скксст Бременост Породилни Жени Секојдневно Доење Кратки Ракави Долги Врвови Летен Фустан За Нега

Скксст Бременост Породилни Жени Секојдневно Доење Кратки Ракави Долги Врвови Летен Фустан За Нега

Во магацинот.
DEN 322.40
Тековен:

Карактеристики На Производот : . Главен Материјал : Полиестер, Спандекс. Популарен елемент : Контраст, Шиење,Полка Точка, Породилен Фустан, Фустан за Доење. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен. Должина : Мини здолниште. Деколте : Кружен врат. Должина на ракавот : Кратки ракави. Шема : Полка Точка, Растение и цвет. Сезона : Четири сезони. Големина : S,M,L, XL,2 XL. Нега На Облека : Рачно Перење, Машинско Перење. . Нега Инструкции : . Измијте пред носење. Ладно нежно машинско перење. Не избелувајте. Капе сува Цветни/ Полка Точка Печатење. Дупка За Доење. Широко Лабаво Вклопување. Должина На Коленото. Повик & Мајчинство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата