Седона Рип-Видов Р Т Радијална Гума 26х11 - За ПОЛАРИС СПОРТИСТ 2014-

Седона Рип-Видов Р Т Радијална Гума 26х11 - За ПОЛАРИС СПОРТИСТ 2014-

Во магацинот.
DEN 4078.08
Тековен:

6 радијалната конструкција нуди стабилност, непречено возење и го апсорбира ударот во екстремни услови на патеката. Моделот на шарите се обвиткува на страничниот ѕид за да се зголеми влечењето во длабоки и калливи услови. 1 1/8 " длабока агресивна шема на шарите што добро се чисти во кал и нуди голема влечна сила на сите видови екстремни терени. Ве молиме запомнете : големините на Гумите варираат во зависност од машината, проверете ја моменталната големина на гумата и тркалото пред да нарачате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата