Дезед Женски Клинови Сандали Клиренс Жени Пролет И Лето Нов Стил Риба Уста Клин Пета Платформа Дами Сандали Црна 36

Дезед Женски Клинови Сандали Клиренс Жени Пролет И Лето Нов Стил Риба Уста Клин Пета Платформа Дами Сандали Црна 36

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Женски Пролет И Лето Нов Стил Риба Уста Клин Пета Платформа Дами Сандаликарактеристики : Инструкции : висококвалитетен материјал, удобен, Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира, го подобрува држењето на телото.Петицата мери приближно 2,36 инчи". Дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете.Нелизгачки, лесен, Дише Лесен За носење Полетување!Дизајнот со високо дно ја прави вашата висина поистакната.Женски Пролет И Лето Нов Стил Риба Уста Клин Пета Платформа Дами Сандали Забелешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли,Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Материјал За Ѓон : гумен материјал : Вештачки кожни сцени : Затворени сандали; женски сандали; женски сандали; сандали мажи; машки сандали; сандали на платформа; клин сандали за жени; црни сандали жени; женски сандали; сандали за жени облечени лето; плажа сандали за жени; платформа сандали жени; Бели Сандали Жени; Сандали За Жени; Мали Сандали; Машки Сандали; Мажи Сандали; Црни сандали; момчиња сандали; Пешачки Сандали Жени; бели сандали. чевли; чевли за жени; женски чевли; чевли за вода; на облаци женски чевли; тениски чевли жени; чевли за трчање жени; рамни чевли жени; чевли за вода за жени; црни рамни чевли за жени; чевли за пешачење за жени; женски чевли; чевли што не се лизгаат за жени; есенски чевли за жени 2023; чевли за пешачење жени; женски тениски чевли; лизгање на чевли жени; женски чевли за облекување; чевли за туширање; чевли за туширање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата