Хартија завиткана од црни џамбо пластични сламки, 250ct, 5,75in

Хартија завиткана од црни џамбо пластични сламки, 250ct, 5,75in

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Овие големи црни сламки се совршена големина за редовни пијалоци меки или тврди пијалоци. Забелешка : Пијалоците како млечни плочки, плови за сладолед, пијалаци, најдобро се да се користи една од нашите пошироки слама. Овие сламки се направени од висококвалитетен, траен 100% полипропилен на храна (ПП) и нема да попуштат или да се стопат за време на нормална употреба. 250 кутии со црни сламки е совршена за домашна употреба, употреба во канцеларија, барови, забави, скара и многу повеќе! Подготвени за употреба : За еднократна употреба завиткани пластични сламки во кутија за диспензери од 250 парчиња индивидуално завиткани : 250 индивидуално завиткани од хартија за да ги одржуваат вашите сламки чисти и да го намалат квалитетот на премијата за вкрстено загадување, безбедна храна : висококвалитетни сламки направени од полипропилен без BPA-без храна (без полипропилен (без БПА (без полипропилен (без BPA ПП) Сјајно црно : Совршено е да додадете пософистициран изглед на кој било пијалок повеќекратни намени, за сите ваши потреби : Одлично за решетки, штандови за концесија, услуга за храна, училишта, институционални и сите пијалоци за дома и забави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата