Центрични Делови Центричен Полу-Натоварен Дебеломер На Сопирачката

Центрични Делови Центричен Полу-Натоварен Дебеломер На Сопирачката

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Центричните полу-Натоварени дебеломерни сопирачки за сопирачките се критични делови од склопот на сопирачките. Овој Центричен дебеломер е повторно произведен за да обезбеди предвидливи и сигурни перформанси додека обезбедува долг работен век. За да се постигне како нова состојба и заштита од ' рѓа, делот се превртува, а потоа се третира со антикорозивна завршница. Дебеломерот е 100% тестиран под притисок и проверен за да гарантира правилно функционирање и монтирање. Вклучени се хардвер и загради, каде што е применливо, за да се олесни лесната инсталација. Основана Во Јужна Калифорнија во 2000 Година, Centric® постигна признание за своите системи за резервни делови и компоненти на сопирачките ширум светот. Денес компанијата е водечки производител и снабдувач на сопирачки, големи комплети за сопирачки, сопирачки со високи перформанси, дебеломер, дискови, ротори, влошки, тркачки сопирачки, течност, резервни сопирачки, надградби на сопирачките на оклопни возила, големи комплети за сопирачки (BBKs), оем системи ЗА сопирање ЗА секојдневни автомобили, тешки возила и автомобили со високи перформанси. Сите Центрични производи се познати под етикетите Стоптек, Ц-Тек, Центрични и Позикиет и поддржани со квалитетно истражување и развој. Центричен Полу-Натоварен Дебеломер На Сопирачката. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Одговара Изберете : 2012-2018 БМВ 328 2019 БМВ 330И 2013-2018 БМВ 320 2019 БМВ 330ХИ 2017-2018 БМВ 330 2014-2016 БМВ 428 2017-2020 БМВ 430И 2014-2016 БМВ 228 2017-2020 бмв 430хи 2017-2021 БМВ 230И 2017-2018,2021 БМВ 230ХИ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата