Лиен Алуминиумски Раб ТВБРК 5Х4. М-БЛК, 1980БРК305114М76

Лиен Алуминиумски Раб ТВБРК 5Х4. М-БЛК, 1980БРК305114М76

Во магацинот.
DEN 1088.00
Тековен:

Ќе откриете дека нашите тркала се извонредни по нивниот бескомпромисен квалитет, прецизно инженерство, напредни материјали и револуционерни производствени процеси како и за нивните прекрасни дизајни. Тоа сме ние како луѓе. Можеби затоа што нашите корени се во трки, знаеме дека колку и да сте брзи денес, сепак можете да одите побрзо. Материјал : Леано Алуминиум. Во самото јадро, ова сме ние. Тоа е она што не мотивира. Ние се обидуваме да направиме повеќе отколку само да дизајнираме тркала со добар изглед. Ќе бидеме поефикасни во иднина отколку што сме денес. Не сакаме компромис затоа што понекогаш нема простор за грешка. Алуминиумските Тркала ТСВ се основани уште во 1960-тите од Возач На Формула Еден и оттогаш има континуирано вклучување во моторните спортови. Никогаш не престануваме да се обидуваме да направиме подобро утре од она што го направивме денес. Тоа е она во што веруваме. Веруваме дека нашите тркала прават повеќе отколку само да го направат светот поубав. Тоа може да биде подобар дел, подобри гуми или друга линија во критичен агол. Ова никогаш не треба да биде доведено во прашање. 1980БРК305114М76. Веруваме дека тие треба совршено да одговараат на возилото и дека половина милиметар навистина прави разлика. Повеќето од нашите сопствени тркала ги земаат своите имиња од големите тркачки места во светот. Тоа е повеќе од внимателно напишана изјава за мисијата. Ништо не го издвојува вашиот автомобил или ТЕРЕНЕЦ како нов сет на карактеристични сопствени тркала од ТСВ. Ние веруваме дека квалитетот е важен. 5х4, 5 шема на завртки. Никогаш не престануваме да туркаме. ТСВ Фрли АЛУМИНИУМСКИ Раб ТВБРК 19Х8 5Х4, 5 М-БЛК 30ММ, 1980БРК305114М76. Секогаш постои подобар начин да им служите на клиентите. Секогаш ќе можеме да дизајнираме подобри производи отколку што имаме денес. Тоа е повеќе од филозофија. Секогаш постои подобар начин за правење производи. Направете смела изјава со избирање на вистинскиот дизајн, завршница и големина од нашата колекција на резервни тркала од лесна легура.Tsw Алуминиумски Тркала дизајни и инженери неверојатен спектар на скалести резервни сопствени тркала за да одговараат на вашето возило.

Параметри на производот

Стоката во категоријата