Бургундска Врвна Капа Со Чипка

Бургундска Врвна Капа Со Чипка

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Нашата Секси Шапка Со Стемпанк Од Чипка ќе надополни различни изгледи, вклучувајќи готски, стемпанк или вампир! Изработен од полиестерска конструкција и изгледа антички, со бургундска мрежа за печатење и набраздена античка чипка околу работ. Спарете со додатоци за стемпанк или корсет за да го комплетирате вашиот изглед. Вклучува : Една Капа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата