Оригинални дики мажи летаа тексас столар Jeanан

Оригинални дики мажи летаа тексас столар Jeanан

Во магацинот.
DEN 367.52
Тековен:

Овие оригинални фармерки на столар Дикис сега имаат флексибилна ткаенина за да ви помогнат да го поминете вашиот работен ден со удобност и флексибилност; Кажете збогум на стискање и врзување! Традиционалниот стил на столар вклучува јамка од чекан и џеб за алати. Направено од 97% памук со 3% спандекс за дополнителна флексибилност и леснотија на движење. Оригинален Дикис Флекс Деним столар Jeanан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата