Табели за ламби и сет на подни ламби од 3, модерен челичен челик од раскошен дом

Табели за ламби и сет на подни ламби од 3, модерен челичен челик од раскошен дом

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Двонасочен ротирачки прекинувач.Веднаш трансформирајте го вашиот простор со стилска форма и функција со оваа совпаѓање 2 табела и 1 кат ламба поставена од раскошната колекција на домови. Детали за ламби за совпаѓање на табелата : Полиестер/памучна мешавина од ткаенина : 9 „висока x 10“ дијаметар; Вкупно мерки за ламби 22,5 „Висока x 10“ широка со цврста основа со дијаметар од 5 “; 68 „Чист кабел. Секоја LED сијалица : 400 лумени, 3000 Келвин температура, CE/ROHS Сертифициран, AC120 V, 50/60 Hz. Три-насочен ротирачки прекинувач. Координирање на детали за ламбата на подот : 1 сенка на ткаенината од полиестер/памук од ткаенина : 11 „висока x 15“ дијаметар; Вкупно мерки за ламби 62,5 „Висока x 15“ широка со цврста основа со дијаметар од 9,75; 97 „Чист кабел. Тие ќе погледнат како дома за да ја завршат вашата конзола во влезот, вашата дневна соба или канцелариска област. Лавиш Дом е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Неговата модерна силуета може да ги надополни современите стилови на декор. Lavish Home е посветен на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Кохезивен преоден стил - Секоја ламба е на врвот со јасна сенка на тапанот со бела ткаенина со тенок хром. Потната ламба вклучува и акценти на стаклена кристална топка. Телото на ламбата има дизајн на отворен круг во четкан челик. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Енергетско ефикасно осветлување - вклучува 3 заменливи LED светилки кои траат подолго и користат помалку енергија од редовните светилки. Наведен UL. Ако претпочитате редовни сијалици, можете да користите до 100 вати-блескава сијалица на подната ламба и 60-вати на ламбите за маса. ВАНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Идеално за читање, осветлување на слабо осветлен агол или подобрување на амбиентот на која било просторија. Забелешка : Ова е ексклузивен производ на раскошен дом и само ламби за табели и сет на подни ламби од 3, модерен челичен челик (вклучени 3 LED светилки) од раскошен дом се гарантирани дека се оригинални.

Параметри на производот

Стоката во категоријата