Нурсон насекаде основно полипропилен килим

Нурсон насекаде основно полипропилен килим

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Овој суптилен килим има шарен ефект што ја надополнува секоја просторија. Овој килим е мек, еластичен и лесен за чистење. Нурсисон EVE04 Полипропилен килим, беж : што може да се перат. Издржлив. Машината направена. Не-лизгање назад. Повеќенаменски килим. Измијте во ладна вода со благ детергент. Не бели. Капе на линија суво. 100 проценти полипропилен. Димензии : 2,6 'x 1,7'.

Параметри на производот

Стоката во категоријата