Sunjoy Оригинален производител замена на крошна за Crawford Gazebo L-gz385pst продаден во Канадијан

Sunjoy Оригинален производител замена на крошна за Crawford Gazebo L-gz385pst продаден во Канадијан

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Дајте им на вашиот белведер и задниот двор освежувачки изглед со новата крошна! Создадете приватен простор за домаќин на интимни собири на отворено или едноставно да уживате во вашето квалитетно време во овој совршен скриен скапоцен камен. Оваа крошна за замена на Sunjoy е направена од 100% полиестерска ткаенина и одлична за долготрајна употреба. Findе откриете дека е лесно да се исчисти со бришење со сува крпа и идеално за да ве заштити од суровите зраци на лето или неочекувани врнежи од дожд. Заменската крошна е само за 8x8 ft Crawford Gazebo, и се препорачува да се потврди димензијата пред купувањето. Замена на крошна е само за белведер на Крафорд (8x8 ft) L-gz385pst. Направено е за Крафорд Газебо (8х8 стапки) продаден во Канадијанир во 2012-2019 година (Продавница SKU#088-1328-8) и не е компатибилен со другите лекови. Препорачливо е да се потврди димензијата пред купувањето. Спецификации на крошна : . Име на крошна : Оригинален производител Sunjoy замена на крошна за белведер на Крафорд (8x8 ft) Оригинална верзија Број на број : 110109253. Надворешен периметар на крошна : Ниво#1 Периметар : L 32.09 x W 32.09 во; Ниво#2 Горниот периметар : L 21.26 x W 21.26 IN; Ниво#2 Долен периметар : L 96.06 x W 96.06 во; Ниво#2 Должина од агол до агол : L 57,48 IN. Детали за материјалот : 100% полиестер, 160 g/sq. м; Боја на крошна : Snap на ѓумбир (XDY-441-G/F05). Отпорен на пламен : CPAI-84 во согласност; Отпорен на вода : Отпорен на вода, не доказ за вода. Colorastiness : Полимерна обвивка за заштита од УВ зраци од сонце и зголемена издржливост. Дополнителни информации : Врвната крошна е мрежна грешка; Громатски прстени со месинг од месинг за да се обезбеди соодветна дренажа на водата . Нега на производот : Избришете ја чистата со сува крпа и не користете силни чистачи на течност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата