18 18 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките Среќна Ноќта на вештерките проверки полиестер во затворен простор на отворено, 'рѓа Qty 1

18 18 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките Среќна Ноќта на вештерките проверки полиестер во затворен простор на отворено, 'рѓа

Во магацинот.
DEN 543.84
Тековен:

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едноставно Daisy 18 "x 18 " Rust Halloween Среќна Ноќта на вештерките проверки на затворен/отворен перница од колекцијата на вештерки. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде забава и стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата