Pantsубовни и спортски женски панталони со џогер

Pantsубовни и спортски женски панталони со џогер

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Инспирирано носење викенд или подготвено загревање? Сè што оди со loveубовно ребро : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено; Заштитена нога. Подигнување и инсејм : среден пораст; 28 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Ребреста половината со врзана вратоврска. Ockебови : две странични џебови; Еден џеб за лепенка. Карактеристики : лого на фолија од златен тон на десната нога; Опремени манжетни. Кора. Стап. Loveубов. Нашите ознаки за виси се исто така забавни налепници!. Панталони со џогер за жени од Loveубов и спорт. Loveубов и спорт. Фитнес, запознајте ја модата. Воведување на активна облека со високи перформанси, пливање и додатоци исто толку светли и смели како луѓето што го карпаат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата