Мармонт Хил Опасен премин од Каролис Јанулис Рамка за сликање на уметноста, 24,0 1,5

Мармонт Хил Опасен премин од Каролис Јанулис Рамка за сликање на уметноста, 24,0 1,5

Во магацинот.
DEN 2601.60
Тековен:

Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Печатената архитектура Мармонт Хил, врамени уметнички отпечатоци, од Каролис Јанулис : ГИКЕР за врвен квалитет на печатење на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата