Рајнер марија-РАЈНЕР МАРИЈА-Винил

Рајнер марија-РАЈНЕР МАРИЈА-Винил

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Притискање на винил ЛП од 180 грама, вклучува дигитално преземање. Рајнер Марија се врати во полна сила со сосема нова целосна должина напишана и снимена од сите тројца основачи. Често поздравуван како пионерски бенд ВО сцената НА Средниот Запад, Рајнер Марија се врати заедно во 2015 година по децениска пауза и оттогаш свири емисии. Неизбежно, следниот чекор во обединувањето беше да се произведе нова музика, и на тоа групата го постигна она што толку многу бендови не можат да го направат - повторно разгорувајќи ја магијата на нивните претходни изданија на начин што и двете повторно ќе ја запалат страста на долгогодишните обожаватели и ќе ја сакаат групата на нова генерација слушатели подготвени да ги откријат. РАЈНЕР МАРИЈА (Винил).

Параметри на производот

Стоката во категоријата