Марвел Вечни-Бесмртни Прошетка Стрип Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Марвел Вечни-Бесмртни Прошетка Стрип Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 159.84
Тековен:

Овие Трендови Меѓународни Марвел Вечни - Бесмртни Прошетка Стрипот Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Вечни-Бесмртни Прошетка Стрип Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Параметри на производот

Стоката во категоријата