Есенски Тимови За Жени на Дозвола, Плус Големина Секојдневен Лесен Краток Ракав Отворен Преден Кардиган И Миди Фустан На Екипажот Без Ракави Два Комплети

Есенски Тимови За Жени на Дозвола, Плус Големина Секојдневен Лесен Краток Ракав Отворен Преден Кардиган И Миди Фустан На Екипажот

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Есенски Тимови За Жени на Дозвола, Плус Големина Секојдневен Лесен Краток Ракав Отворен Преден Кардиган И Миди Фустан На Екипажот Без Ракави Две Парчиња Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер, Мек и Удобен 2.Карактеристики : Печатење Без Ракави Дневно, Моден Стил. 3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.Содржина на пакетот : 1 Компјутер Женски Фустан+1 Компјутер палто информации за Производот : Сезона : Пролет,, Лето Пол : Жени Прилика : Мода, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Мода, Секојдневен Клиренс За Ноќта на Вештерките. Паѓаат Тимови За Жени На Дозвола, Плус Големина Секојдневен Лесен Краток Ракав Отворен Преден Кардиган И Миди Фустан На Екипажот Без Ракави Дводелни Комплети. Материјал : Дозвола За Заштеда На Fall/Зима 2023 Дише, лесен, топол и удобен за носење.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши. Тоа нема да се намали значително во миењето. Натпревар : Божиќ, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Дозвола За Заштеда На Fall Зима 2023 Година, Секојдневно Носење, Дома, Работа, Улично Носење, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Лесно за совпаѓање : можете слободно да се совпаѓате со тоа. Овие врвови/ фустани можат совршено да се совпаднат со панталони, високи потпетици, јакни, сандали итн., уникатен стил, ве прават убави, стилски, секси, елегантни. ЛИДЕРИ ВО ЖЕНСКА МОДА : Во Потрага по некои од нашите други модни облека. Пробајте ги Нашите Фустани ЗА Ноќта на Вештерките MRGIINRI За Жени, Кардигани За Ноќта на Вештерките MRGIINRI За Жени и Зимски Палта MRGIINRI За Жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата