Капа За Клучеви Сублимација На Боја На Цветна Шема Механичка Тастатура Тастатура

Капа За Клучеви Сублимација На Боја На Цветна Шема Механичка Тастатура Тастатура

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Опис. Ако барате професионален клуч за тастатура, тогаш вашето истражување е завршено овде. Тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба. Усвоен од премиум материјал, практичен и издржлив за долготрајна употреба, не е лесно да се деформира и да ви донесе многу погодност. Карактеристики. - Боја : Розова. - Материјал : ПБТ. - Големина : 1, 80Х1, 80Х1, 50см/0, 71Х0, 71Х0, 59ин. - Петстраните обоени капачиња за клучеви се богати со боја, отпорни на абење и лесни за инсталирање. -Со петстран процес на сублимација, напредната петстрана технологија за сублимација спречува избледување на моделот, а капачињата за клучеви се силни и издржливи, издржливи за временска употреба. - Клучот за материјалот PBT претрпе процес на сублимација и има добра текстура. - Цврст и отпорен на масло. Овие капачиња за клучеви нудат врвна издржливост и одлично чувство за пишување, што ги прави совршени за самостојни механички тастатури. - Designономски Дизајн На Висина : Ergономскиот дизајн нема да направи да се чувствувате уморни. Петстраните обоени капачиња за клучеви се богати со боја, отпорни на абење и лесни за инсталирање. Со петстран процес на сублимација, напредната петстрана технологија за сублимација спречува избледување на моделот, а капачињата за клучеви се силни и издржливи, издржливи за временска употреба. Клучот за материјалот PBT претрпе процес на сублимација и има добра текстура. Цврст и отпорен на масло. Овие капачиња за клучеви нудат врвна издржливост и одлично чувство за пишување, што ги прави совршени за самостојни механички тастатури. Designономски Дизајн На Висина : designономскиот дизајн нема да направи да се чувствувате уморни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата