Magellan Triton GPS рачка за рачка за 1500, 2000 година

Magellan Triton GPS рачка за рачка за 1500, 2000 година

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Краток опис не е достапен Magellan Triton GPS Mandbar Mount за 1500, 2000 навигајте на велосипед или друго возило со рачка. Цврсто прилагодување на велосипед. Безбедно го држи вашиот GPS за лесно гледање и работа. Лесно прилагодливо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата