Велцторм Перксичи Игри И Забава Десктоп, NVIDIA GeForce RT 3080, 1xUSB 3.2, 4xUSB 3.0, 1xHDMI, Победа Дома)

Велцторм Перксичи Игри И Забава Десктоп, NVIDIA GeForce RT 3080, 1xUSB 3.2, 4xUSB 3.0, 1xHDMI, Победа Дома)

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Велцторм Форма/Стил : Десктопмодел Бр : Велз0016процесор : 5-Ти ГЕНЕРАЛ AMD Ryzen 7 5800 X 3.80 GHz Процесор (до 4.7 GHz, 32 MB Кеш, 8-Јадра)Меморија : 64 GB DDR4 DIMMGraphics : NVIDIA Ge Force RTX 3080, 10 GB GDDR6 X PCIe 4.0, Directx 12, Vr Подготвен, G-Syncstorage : 512gb Sata Ssd (Солидна Држава Диск) + 1 TB Hdd (ХАРД диск)Оперативен Систем : Windows 10 homedisplay : Без ПОВРЗУВАЊЕ На Екранот : , ETHERNET Lan (Rj-45)ПОРТИ/СЛОТОВИ : , 4 Usb 3.0 ТИП-А, Usb 3.2 GEN1, 2 USB 2.0, 1 HDMI, Usb 3.2 Тип-Ц Ген1, 1 Х Микрофон Приклучок, 1 Х Слушалки Џекинпут/Излез : без веб Камера, БАТЕРИЈА : 750 W НАПОЈУВАЊЕ, други карактеристики rgb Осветлување 240mm aio течен процесор кулер, БОЈА : Роза Розова Тежина : 32.9 LBPRODUCT ДИМЕНЗИИ (Wxlxh) : 1 Година Производител Гаранција ОД MICHAELELECTRONICS2 (ПРОФЕСИОНАЛНО надграден Од Михаелелектроник2) Amd Ryzen 7 5800x 8-јадрен процесор. NVIDIA Ge Force RTX 3080 Графика. 512 GB SATA SSD + 1 TB HDD. 64 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Прозорци 10 Дома.

Параметри на производот

Стоката во категоријата