Микилон Новороденче Бебе Момчиња Девојки Цртан Филм Со Долги ракави Ромпер Комбинезон Облека Облека За Новороденчиња Девојки 3 Месеци Портокал На Продажба

Микилон Новороденче Бебе Момчиња Девојки Цртан Филм Со Долги ракави Ромпер Комбинезон Облека Облека За Новороденчиња Девојки

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Новороденче Бебе Момчиња Девојки Цртан Филм Со Долги ракави Ромпер Облека Облекамоден дизајн, Професионален, квалитетен!Материјал : Тип На Памучна Шема : Цртана Јака : о-должина на ракавот : Краток Ракавглавна Боја : Како Што Покажува Сликата : Модниот Стил И модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечноодлични за секојдневни, Дневни, забави или фотосесии, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаизработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, без никаква штета на пакетот со кожа на вашето бебе вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Комбинезон ве Молиме изберете го вистинскиот големина За Вашето Бебе Според Нашите Слики Или Описи. Се препорачува да се избере малку поголема големина, тоа ќе биде поудобно. Препорачана возраст : 3-6 Месеци Големина : 66 Биста : 52см/20.47 "Ракав : 23см/9.06" Должина : 56см/22.05". Препорачана возраст : 6-12 Месеци Големина : 73 Биста : 54см/21.26 "Ракав : 26см/10.24" Должина : 61см/24.02". Препорачана возраст : 12-18 Месеци Големина : 80 Биста : 56см/22.05 "Ракав : 29см/11.42" Должина : 66см/25.98". Препорачана возраст : 18-24 Месеци Големина : 90 Биста : 58см/22.83 "Ракав : 32см/12.60 " Должина : 71см/27.95". Препорачана возраст : 2-3 Години Големина : 100 Биста : 60см/23,62 "Ракав : 35см/13,78 " Должина : 76см/29,92". облека за новороденчиња облека за бебиња облека за бебиња облека за девојчиња облека за бебиња организатор неутрална облека за бебиња закачалки за облека за бебиња унисекс бамбус разделувачи на фиоки за облека за бебиња отстранувач на дамки за облека за бебиња унисекс облека за бебиња облека за бебиња облека за бебиња облека за бебиња облека за бебиња облека за бебиња облека за бебиња облека за бебиња девојка тетка бебе облека девојка ангел почитувани бебе облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата