BUIgtTklOP Нема Граници Долна Облека Денот На Независноста На Жените Чипка Машки Ковчези За Пливање Печатени Панталони За Суи За Плажа Машки Гаќи

BUIgtTklOP Нема Граници Долна Облека Денот На Независноста На Жените Чипка Машки Ковчези За Пливање Печатени Панталони За Суи

Во магацинот.
DEN 639.84
Тековен:

Денот на независноста Врзете Машки Ковчези За Пливање Печатени Панталони За Потење На Плажа Машки Гаќи Карактеристика : Материјал : Најлон + Полиестер.Брзо сушење, освежување и удобно.Дише, меко и удобно. лесно за бледнее.Тридимензионалниот дизајн на чипка ви дава повеќе. Постои мала разлика во бојата. Содржина на пакетот : 1 Х Машка Долна Облека.Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 72см/28.35". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 78см/30.71". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 84см/33.07". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 90см/35.43 " УНИКАТЕН ДИЗАЈН : чипка долна облека е дизајнирана специјална нула-помалку ниско-половината, која е полна со убавина и мистерија. Со мал лак на предната страна и брановиден дизајн на чипка ве прават повеќе шармантни. МУЛТИ АПЛИКАЦИЈА : Секси долна облека за жени може да одговара со здолништа, гаќи, спортски костум и нема да произведува траги од долна облека. Флексибилен за вежбање. МАТЕРИЈАЛ ЗА ДИШЕЊЕ : со прекрасни бои прифатете научен здрав процес на печатење и боење,без избледување,без намалување,без иритација на кожата.Нашите памучни Гаќи долна облека одбиваат да бидат сончеви,дишат слободно. Оваа долна облека од тантела е совршена рамнотежа помеѓу бикини и танга што обезбедува и секси изглед и удобна разноврсност.Секси гаќи се издржливи, без деформација и без промена на бојата. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата