Планински бренд природна изворска вода, шишиња со пластични спортови со 23,7 унца

Планински бренд природна изворска вода, шишиња со пластични спортови со 23,7 унца

Во магацинот.
DEN 26.88
Тековен:

Вратете се на природата со брендот Ice Mountain 100% природна изворска вода. Внимателно извори од природни извори лоцирани во големата држава Мичиген, тој содржи природно појавување електролити за јасен, чист вкус што ќе го сакате. И со подобро шише направено со 100% рециклирана пластика* и 100% рециклирање, знаете дека не само што го добивате најдоброто што природата го нуди, вие давате се од себе за да ни помогнете да го зачуваме и тоа. Затоа, фатете пакет и подгответе се за што и да ве горива. Ледената планина вода е достапна во најразлични големини, така што лесно можете да останете хидрирани без разлика каде сте. Од вашата торба за теретана до пакетот за пешачење, во движење или дома, можете да соберете совршена големина за каде и да ве однесе животот. Зачувајте го фрижидерот, така што вашето семејство секогаш има јасна, освежувачка хидратација на рака. Плус, колку повеќе пиете, толку повеќе можете да заработите со падот на наградите. Добијте поени со секое купување кон билети за настани, стока и повеќе - видете за пакување за детали. Лесно е да се види зошто среднозападните со години уживаат во брендот Ice Mountain 100% природна изворска вода. *20 мл, 700мл, 1Л, 1,5Л уште шишиња со вода. Исклучува етикета и капа. Шише од 700 милилитер : Совршено големина за вашата чанта или ранец за забавна хидратација во движење. Подигната по природа : Ледената планина е локално извори 100% природна изворска вода. Хидрирајте го вашиот пат до повеќе награди : Заработете поени кон билети за настани, стока и повеќе со падот на наградите. Освежувачки вкус : Електролити кои се јавуваат природно за јасен, чист вкус. Направено подобро : Секое шише е направено со рециклирана пластика * и 100% рециклирачки * 20oz, 700ml, 1 L, 1,5 L сè уште шишиња со вода; Исклучува етикета и капа. Помагање за зачувување на нашите извори : Внимателно извори од 3 природни извори лоцирани во големата држава Мичиген.

Параметри на производот

Стоката во категоријата