Твилум Мансарда Колекција-Фиока Ноќна Маса, Бела

Твилум Мансарда Колекција-Фиока Ноќна Маса, Бела

Во магацинот.
DEN 1272.48
Тековен:

Со шик, модерен дизајн, Твилум Мансарда Колекција 2-Фиока Ноќница, Белата ќе направи стилски додаток на секоја спална соба. Поставете светилка, книга или будилник на врвот на овој штанд и одржувајте ги вашите неопходни работи за ноќно време организирани. Издржливите метални лизгалки обезбедуваат непречено движење на фиоките за брз пристап. Оваа бела ноќна маса се координира со останатите парчиња вклучени во Колекцијата На Мансарда. Увезен е од Данска и е сертифициран со Данската Етикета За Внатрешна Клима, важен показател дека промовира здрава животна средина. Ова е вреден квалитет во мебелот дизајниран за простор за спиење. Две фиоки за складирање. Современ стил. Погоден за мали простории. Модерна пластична сребрена боја бар рачки. Фиоки со метални тркачи. Направено од инженерско дрво. Произведено во Данска. Скандинавски изглед и дизајн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата